Yakuplu kurye

Ülkemizde ve dünyada ekonomik ve ticari faaliyetlerin gelişme ve büyüme göstermesi işlerin yoğunlaşmasına ve yapılacak işlerde zamanın daha fazla önem kazanmasına neden olmuştur. İşlerin tamamlanması için artık günlerden değil saat ve dakikalardan söz edilmektedir. Zamanlı ve acil bunca sorumluluğun yerine getirilmesinde aksaklık olmaması için de birtakım yenilikçi anlayışlara ihtiyaç doğmuştur. Bu çerçevede gündeme gelen anlayışların bir sonucu olarak hayatımızı kolaylaştıran hizmetlerden biri de motorlu kurye uygulamalarıdır. Yakuplu kurye hizmetleri ile gönderi teslimleri zamanın baş döndüren hızına yetişmenizi sağlamak üzere planlanmaktadır. Araç trafiğinin yoğunluğunun genellikle fazla olduğu İstanbul’da taşımacılık işlerini kalabalık insan ve araç nüfusunun etkisinden olabildiğince az etkilenen motorlu kuryeler ile yapmak pek çok açıdan avantaj sağlamaktadır.

Yakuplu Kurye ile Teslimat Zamanlaması

Yakuplu moto kurye ile yapılan teslimatın zamanlamasının taahhüt edilen sürede yapılabiliyor olmasının en önemli nedeni trafik şartlarından ve hava muhalefetinden araçlara nazaran motosikletlerin daha az etkilenmesidir. Kuryelerimizin alternatif yollar bulma konusunda yeterli bilgiye ve motosiklet kullanımında beceriye sahip olması bir yana trafik tıkanmış olsa dahi aralardaki boşluklardan motosikletle ilerlemek ve daha çabuk bir şekilde yol almak mümkün olmaktadır. Kurye talebinde bulunduğunuzda göndermek istediğiniz paketlerin hangi adresten saat kaçta alınmasını istediğinizi ve en fazla kaç saat içerisinde varış adresinize ulaşmasını beklediğinizi bildirmeniz gerekmektedir. Buna göre firmamız tarafından yakında bulunan bir eleman görevlendirilmekte ve farklı teslim süreleri olan kurye hizmeti seçenekleri kullanılmaktadır.

Yakuplu Kurye ile Özel Taşıma İşleri

Yakuplu motor kurye olarak müşterilerimizin özel taşıma işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Posta ya da kargo ile taşınması teslim sürelerindeki uzunluk veya taşıma şartları sebebiyle teknik olarak mümkün olmayan gönderileriniz moto kuryelerimiz aracılığıyla güvenle teslim edilmektedir. İçeriği ve yapısal özellikleri gereği birkaç saatten fazla süre içerisinde yol şartlarında bozulabilecek ürünler ile kamyonlarda üst üste kolilerin konması suretiyle yapılacak bir taşıma işlemi sırasında kırılabilecek ürünler kargo firmaları tarafından kabul edilmemektedir. Bu tür gönderileriniz varsa firmamız günün her saati hizmet alabileceğiniz şekilde faaliyet göstermektedir.