Ülkemizde posta, kargo ve kurye şeklinde verilen hizmetlerin kalitesi ve çeşitliliği her geçen gün değişim göstermektedir. Bu durum ticaret hacminin genişlemesinin yanında alışveriş şeklinin değişmesi ile de ilgilidir. İnternetten yapılan alışverişlerin artması ve yemek, elektronik ürünler, kıyafet gibi hemen her alanda internetten sipariş ile satın alma olanağı bulunması kurye hizmetlerinin rolünü artırmıştır. Bu süreçte müşteri talepleri de teslimatın mümkün olan en kısa sürede yapılması yönünde değiştiğinden taşımacılık sektöründe motorlu kuryelere daha fazla görev düşmeye başlamıştır. Motorlu kuryelerin taşımacılık faaliyeti ülkemizde hemen her il için geçerli olmakla birlikte büyükşehirlerde ve özellikle İstanbul’da hayati bir önem taşımaktadır. Yakuplu moto kurye olarak İstanbul’da gittikçe artan motor kurye taleplerini karşılamak üzere profesyonel bir firma olarak hizmet vermekteyiz.

İstanbul’un Trafik Yoğunluğu Planlarınızı Etkilemesin

Büyükşehirlerde motor kurye ile teslimat talebinin fazla olmasının en önemli nedenlerinden biri yoğun trafik nedeniyle zaman planlaması yapılamamasıdır. İşle ya da özel yaşamla ilgili herhangi bir belge ya da paketi, kendi aracının olmaması, buna ayıracak zamanının olmaması ya da kendi aracı ile götürdüğü takdirde trafik nedeniyle yetişemeyecek olması gibi farklı gerekçelerle kendisi ulaştırmak istemeyen kişiler kurye kullanmayı tercih etmektedir. Bu durumda müşterilerin bu sorununu çözecek en önemli araç motorlu kuryelerdir. Zira diğer araçlar kadar trafiğin olumsuz etkilerine maruz kalmayan motorlar kullanıldığında teslimat süresi oldukça kısalmaktadır. Yakuplu motor kurye olarak güvenli bir şekilde ve hız temelli olarak gönderilerinizi ulaştırmanıza yardımcı oluyoruz.

Niçin Yakuplu Motorlu Kurye?

Motorlu kurye hizmeti belirli standartlar dikkate alınarak verilmesi gereken bir hizmettir. Bu alanda faaliyet gösteren bir firmanın deneyim sahibi olması ve kurumsallaşması oldukça önemlidir. Taşımacılık sektörü ile ilgili olarak vizyonu olan bir firma müşterilerin her zaman işini kolaylaştıracak çözümler üretme peşinde olacaktır. Yakuplu motorlu kurye müşteri memnuniyetini sağlamak adına beklenti ve talepleri değerlendiren ve buna uygun olarak hizmet kalitesinde ve çeşitliliğinde değişiklik yapan bir firmadır. Hizmet kalitesinin belirli bir seviyede tutulması için standartlar çerçevesinde hareket edilmektedir.