Yakuplu, İstanbul’un en hareketli ve en kalabalık bölgelerinden birisidir. Birçok işletmenin faaliyet gösterdiği bu bölgede her gün yüzlerce paketin bir noktadan başka bir noktaya taşınması gerekir. Ticaretin olduğu yerde rekabet vardır ve rekabet çok yönlü bir kavramdır. Günümüzde özellikle internetten alışveriş yapmak son derece yaygınlaşmış bir uygulamadır. İnsanlar bulundukları yerden diledikleri sanal mağazayı görüp ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Sanal aleme taşınmış olan mağazaların sayısı insanları cezp eden bir seçenektir. Fakat mağazalar açısından sadece sanal aleme intikal etmek yeterli olmuyor. Benzer mağazalarla rekabet edebilmek için satılan ürünlerin alıcıya hızlı biçimde ulaştırılması gerekiyor. Çünkü insanlar alışveriş yaparken hangi mağazadan daha hızlı teslimat alabileceklerini de görüyorlar. Ürünü en hızlı kendilerine ulaştıracak olanı tercih ediyorlar. İşte Yakuplu kurye olarak işletmelerin, mağazaların hızlı teslimat ihtiyaçlarına çözüm oluyoruz.

Yüzler Yüzlü İş Ortağınız Yakuplu Moto Kurye

Bir ürün sattınız ve acilen alıcıya ulaştırılması mı gerekiyor? Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezimize ulaşıp kurye talep ettiğiniz anda en yakın çalışanımız harekete geçerek adresinizde olacaktır. Ardından hemen paketi alarak istenen adrese teslim etmek için harekete geçecektir. Firmamızla yapacağınız ortaklık neticesinde gönderiniz İstanbul’un en uzak noktaları arasında maksimum 3 saat gibi bir sürede teslim edilmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz kurye seçeneklerimiz ile teslimat sürelerini çok daha hızlandırabilir, icabında 25-30 dakikaya düşürebilirsiniz. Yakuplu moto kurye kapsamında vermiş olduğumuz hizmetlerde sizlerin müşterilerinize ulaşan güler yüzünüz oluruz. Müşterilerinizin memnun kalması için azami gayret sarf ederiz.

Yakuplu Motor Kurye Moto Taksi İle Farklı Ebattaki Gönderileri de Taşıyor

Yakuplu motor kurya hizmetlerimiz kapsamında zaman mekân sınırı yoktur. Yılın her mevsimiz 7 gün 24 saat kurye faaliyetlerimiz devam etmektedir. Bu sayede kar, yağmur, rüzgar, sıcak, gece, gündüz demeden kurye talebinde bulunabilir, taşınması gereken paketlerinizin taşıttırabilirsiniz. Üstelik modern çözümlerimiz sayesinde motosiklet ile taşınması mümkün olmayan paketlere moto taksi hizmeti veriyoruz. Böylece daha büyük ebattaki, daha fazla miktardaki gönderileri kolayca taşıyıp istenen adrese teslim etme imkânı buluyoruz.