Yakuplu moto kurye olarak günün her saati müşterilerimizin hizmetindeyiz. Taşınması gereken paket, zarf, evrak, broşür, hediye ve daha birçok ürününüzü belirtilen adresten alıp istenen adrese teslim ediyoruz. Dilerseniz Yakuplu’dan İstanbul’un herhangi bir semtine gönderi yapabilir, dilerseniz de İstanbul’un herhangi bir semtinden gönderinizin teslim alınarak Yakuplu’ya ulaştırılmasını isteyebilirsiniz. Üstelik hizmetlerimizde zaman sınırı yok. Günün 24 saati kesintisiz biçimde sahadayız. Yaz, kış, kar, yağmur, çamur demeden müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu taşıma işlemlerin gerçekleştiriyoruz. Yılların deneyimi ve profesyonelliği ile zamanı en iyi biçimde kullanarak teslimatların tam zamanında, en sağlıklı biçimde yapılmasını sağlıyoruz. Çalışanlarımız sahada etkin olarak bulundukları için müşterilerimizin taleplerine anında cevap veriyor, dakikalar içerisinde paketlerin teslim alınması için harekete geçiyoruz.

Yakuplu Motor Kurye Çözüm Odaklı Hizmetin Adresi

Yakuplu motor kurye olarak müşterilerimize en sağlıklı ve en avantajlı taşımacılık hizmetini sunmaya çalışıyoruz. Bunun için farklı kurye hizmetlerini devreye sokuyor, gönderilerinin aciliyetine ve cinsine göre tercih yapma imkânı tanıyoruz. Bu sayede bir manada teslimat hızlarını da kendilerinin belirlemesi ayrıcalığı tanıyoruz. Normal Yakuplu motor kurye ile 2,5-3 saat olan teslimat sürelerini VIP veya ekspres kurye ile 20-25 dakikaya kadar düşürebiliyor, gönderinin aciliyetine göre teslimat gerçekleştiriyoruz. Evinden çıkamayan veya uzak bir eczaneden ilacı alınması gereken müşterilerimize Yakuplu acil ilaç kurye hizmeti veriyoruz. Günün her saatinde belirttikleri ilaçları temin ederek kendilerine ulaştırıyoruz. Sağlıklarına zeval gelmemesi için özverili biçimde aktif rol alıyoruz.

Yakuplu Motorlu Kurye Enerjinizi ve Zamanınızı Doğru Alanda Kullanmanızı Sağlıyor

Yakuplu motorlu kurye gerek kurumsal taşımacılık gerekse kişisel taşımacılık adına oldukça çok rağbet görmektedir. Vermiş olduğumuz kaliteli ve hızlı hizmet sayesinde müşterilerimizin işleri daha hızlı biçimde çözüme kavuşmakta, zaman kullanımlarını daha tasarruflu yapma fırsatı yakalamaktadırlar. Bizler kendileri için sahada taşıma yaparken onlarda zamanlarını ve enerjilerini asli işlerine ayırma şansı yakalıyorlar. Kurumsallığın ciddiyeti ve yeterliliği ile yer aldığımız sektörde müşterilerimizin güvenlerini boşa çıkarmama uğruna çalışıyor, her şart altında kuryelik yapmaya devam ediyoruz.